יש לכם חדשות טובות? ספרו לנו!

פעולה קרקסית: משאית ושמה שמחה

3100
פעולה קרקסית: משאית ושמה שמחה

את מיכל ורועי מ״ פעולה קרקסית ״ פגשתי באחד הירידים הלבביים של המרקט בגבעתיים. דרך השמחה השקטה שלהם הם הצליחו לחבר את כל הילדים שהגיעו, וההורים שאיתם. בזכות המשחק, הצבע והאביזרים שהביאו איתם האריכו את היריד בעוד כמה שעות.

הם שיתפו אותי בחלום שלהם לבנות משאית שמחה שתיהיה גם הבית שלהם ואיתם יוכלו להתנייד בארץ ולהפיץ את השמחה שלהם. כשהם יצאו בקמפיין מימון, תמכתי בהם בהדסטארט, וחיכיתי בסבלנות ללידת המשאית. התשורה שביקשתי היתה סופשבוע חלומי עם המשפחה שלי ואיתם.

וחיכיתי… ובדיוק כמו במציאות, בניית המשאית והכנתה ארכה 9 חודשים !!! הלידה היתה מוצלחת, קצת כואבת, אבל הביאה איתה המון שמחה - וזה השם שנבחר למשאית הכי שמחה בעולם - שמחה!

הם זוג קסום, כל כך מחוברים, יכולים לשבת שעות ולקרוא ביחד !!! כן כן ביחד ספר... הם מדברים עם העיינים ועם הלב, ומפיצים ככ הרבה שמחה מסביבם.
הם לימדו אותי להתמודד עם הפחד והבלבול דרך הקרקס, הג׳אגלינג הליכה על חבל ( יש לי פחד גבהים גם מ 30 סמ גובה ) ואיתם הבנתי שכמו בכל דבר בחיים הסוד הוא באימון, בהתמדה, בניסיון - ואז קורים הניסים!

הם משתמשים בכלים של משחק שמתאימים לכל הגילאים ומחברים בזכותם את השמחה שנשכחה בלבבות האנשים. כי מתחת לפחד לבלבול תמיד מסתתרת השמחה והיא ככ יפה וצבעונית וגדולה,ומכילה ככ הרבה - בדיוק כמו המשאית שהם בנו וצבעו במו ידיהם !!!!!

הם מפיצים ככ הרבה טוב בכל מקום שבו הם נמצאים - הם עושים הפעלות פרטיות בימי הולדת ומסיבות, הם מלמדים בסדנאות להכין את האביזרים עם חומרים ידידותיים, והם מאפשרים לשלם במטבעות קהילתיים.

אז אני שמחה לבשר - ביום שישי מסיבת ההשקה למשאית שמחה, מוזמנים כולם. תביאו משהו לנשנש ולשתות.
אני רוצה להפתיע אותם כך שאם יש למישהו למכור להם מקרן ( שיוכלו להקרין סרטים בכל מקום שבו הם נמצאים ) בשפע או בלבבות זה יהיה מושלם !!

מסיבת ההשקה, ביום שישי ב11.7 מ11 בבוקר ועד 11 בלילה - בגינת עופר כהן על גבול תל אביב. תוכלו לראות עוד בקישור הבא: פרטי האירוע בפייסבוק

אור קל-שובל

אמא לשלושה ילדים, נשואה, גרה בגבעתיים, בת 40, מנהלת תרבות בבית אבות, ומכורה קשות למרקט.

אור קל-שובל

אמא לשלושה ילדים, נשואה, גרה בגבעתיים, בת 40, מנהלת תרבות בבית אבות, ומכורה קשות למרקט.